Четвер, 20 Червень 2019

Пасторальний Форум

Порядок подання на отримання стипендії від фундації «Forum Pastorales»

 

Подання заявок

Для отримання стипендії повинні бути здійснені дві передумови:

  1. Ви повинні подати документи на зарахування для докторських студій у Віденському Університеті та отримати позитивну відповідь від університету.
  2. Подати відповідну заяву на Пасторальний форум для отримання стипендії, а Пасторальний форум в свою чергу повинен визнати її такою, що заслуговує на підтримку та знайти жертводавця для вашої стипендії.

 

1. Зарахування на докторантуру у Віденському університеті

 

Тут ви знайдете передумови для успішного допуску до докторських студій: Програмовий мінімум для докторських студій з богослов’я (Додаток 1).

Директиви про завершення вимоги: дійсні після успішного зарахування (Додаток 2).

Інформацію щодо Заяви на зарахування до Докторських студій у Віденському університеті можна знайти на офіційному сайті: http://studieren.univie.ac.at/

 

2. Подання заяви на пасторальний форум

Для отримання стипендій, просимо надіслати нам відповідні документи до 15 січня поточного року (німецькою або англійською мовами):

  • Есе про тему вашого проекту (бл. 3 сторінок з тезами, ціллю, підходом та загальною структурою) – дисертації чи габілітації.
  • Автобіографія з підписом; поштова адреса, номер телефону, електронна адреса.
  • Копія атестату про освіту та його переклад, копія диплому університету та його переклад
  • Заява місцевого єпископа чи настоятеля чину про надання стипендії. У цій заяві повинно міститися відомість про те, як у майбутній професійній діяльності буде використано здобутий навчально-кваліфікаційний рівень; підтвердження місцевої єпархії про власне фінансування даної стипендії щонайменше на 15%, а якщо ні, то обґрунтувати причину.
  • Характеристика професора університету про вашу наукову кваліфікацію.
  • Коротке представлення вашого фінансового стану і коротке пояснення, що після навчання ви маєте намір повернутися на батьківщину щоби там залучитися до церковного служіння.
  • Будь ласка, постарайтеся спершу отримати зарахування на докторські студії у Віденському університеті. Таке зарахування підвищить ймовірність надання нами вам стипендії (з часу вашого зарахування і до зимового семестру ви можете подати до нас свою заяву, і в цей проміжок часу ви не повинні сплачувати плати за навчання)

Будь ласка, необхідні документи надсилайте за наступною адресою:

Pastorales Forum
Institut für Praktische Theologie
Schenkenstraße 8-10

1010 WIEN
ÖSTERREICH

Як заявник ви можете бути запрошені до нас на співбесіду, щоби особисто представити ваш проект перед нами.

Будь ласка, зважайте і на те, що для отримання від нас остаточної відповіді (позитивної чи негативної) може знадобитися кілька місяців.

Щодо інших питань пані Вероніка (Veronika Prinz-Fülöpová) є до ваших послуг, за номером телефону +43.1.4277.31920 (вівторок та середу) або ж через електронну адресу office@pastorales-forum.net

Сайт фундації можна переглянути за адресою http://pastorales-forum.univie.ac.at/site/de/stipendien/bewerbungsunterlagen

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET 
Ви тут Сайт комісії Подання до Фондів Пасторальний Форум