Четвер, 20 Червень 2019

Прийом документів на 2018-2019 навчальний рік

Секретаріат Комісії кадрового забезпечення Києво-Галицького верховного архієпископства УГКЦ інформує всіх зацікавлених осіб про прийом документів для щорічного відбору кандидатів на отримання стипендій для навчання за кордоном починаючи з осіннього семестру 2018-19 навчального року.

Кандити, котрі подаються на Комісію від імені єпархій або монаших згромаджень повинні до 10 листопада 2017 р. представити до секретаріату Комісії наступне:

Прийом документів триватиме від 15 вересня до 10 листопада 2017 року.

Нагадуємо, що всі кандидати, котрі подадуть документи до Комісії, для навчання за кордоном, повинні будуть здати іспит з мови країни навчання. Звільняються від іспиту студенти, котрі вже закінчили попередній цикл навчання за кордоном, або зробили курс мови та можуть це підтвердити відповідними документами. Іспити з мов відбудуться у листопаді цього року. Слідкуйте за інформацією на сайті та нашій сторінці у мережі facebook.

Детальнішу інформацію щодо процедури проходження Комісії з метою отримання стипендії для навчання за кордоном заіцікавлені можуть отримати в секретаріаті Комісії (Контактна інформація).

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET 
Ви тут Головна