Середа, 18 Жовтень 2017

Рішення комісії по-відбору кандидатів на отримання стипендій 17-18

8 грудня відбулося засідання Комісії по-відбору кандидатів на отримання стипендій для навчання починаючи з 2017-2018 навчального року.

Ось кандидати, котрі отримали підтримку комісії:

 

Прізвище, ім'я

Єпархія

1

Безпалько Наталя (с. Тереза)

ССНДМ

2

Битюга Володимир

Львівська

3

Бобровський Микола

Тернопільсько-Зборівська

4

Бойко Соломія

Львівська

5

Борачок Мар'ян

Івано-Франківська

6

Брик Андрій

Сокальсько-Жовківська

7

Вацеба о. Михайло

Івано-Франківська

8

Витівський Андрій

Самбірсько- Дрогобицька

9

Війтишин Володимир

Івано-Франківська

10

Гадада Ростислав

Сокальсько-Жовківська

11

Гедзик Петро

Коломийсько- Чернівецька

12

Геруля Петро

Стрийська

13

Глова о. Іван

Львівська

14

Горгота Мирослав

Львівська

15

Грабик Володимир

Бучацька

16

Гупало Марія

Львівська

17

Дзюбата Оксана (с. Юліана)

Івано-Франківська

18

Довба Сергій

Львівська

19

Дячишин о. Роман

Стрийська

20

Жуган Іван

Одеський Екзархат

21

Жупник Галина

ЧСВВ

22

Золотий Василю

Лвівська

23

Іванчик Степан

Тернопільсько-Зборівська

24

Ігор Гінда

Івано-Франківська

25

Квасюк Михайло

Львівська

26

Кіселюк Іван

Коломийсько- Чернівецька

27

Клюба Ігор

Івано-Франківська

28

Ковалів Юрій

Самбірсько- Дрогобицька

29

Ковальчук Юрій

Бучацька

30

Козар Андрій

Самбірсько- Дрогобицька

31

Козелківський Руслан (о. Миколай)

ЧСВВ

32

Колодій Іван

Івано-Франківська

33

Колодчак Максим

Тернопільсько-Зборівська

34

Костюк Любомир

Сокальсько-Жовківська

35

Котик о. Віталій

ЧНІ

36

Кохан Володимир

Бучацька

37

Крутовський Володимир (о. Сергій)

ЧСВВ

38

Кузьма Андрій

Самбірсько- Дрогобицька

39

Леськів Святослав

Бучацька

40

Литвин Назарій

Львівська

41

Мархевка Богдан

Львівська

42

Матвійчук Ігор

Сокальсько-Жовківська

43

Мирош Ростислав

Львівська

44

Морикот о. Ярослав

Коломийсько- Чернівецька

45

Мотрук Микола

Коломийсько- Чернівецька

46

Пальчикевич Ростислав

Київська

47

Паляк Михайло

Івано-Франківська

48

Пацула Роман

Тернопільсько-Зборівська

49

Піх Микола

Івано-Франківська

50

Рубель Андрій

Сокальсько-Жовківська

51

Рущак Олег

Львівська

52

Савка о. Павло

Київська

53

Савчук Тарас (о. Теодосій)

Івано-Франківська

54

Садовий Роман

Одеський Екзархат

55

Сенюк Ярослав

Бучацька

56

Ткаченко Руслана

Пат. Кур.

57

Третяк Андрій

Львівська

58

Федик Михайло

Тернопільсько-Зборівська

59

Цюпка Наталія

Львівська

60

Чернецький Дмитро

Львівська

61

Черніховський Ігор

Київська

62

Шиндирівський Роман

Івано-Франківська

 

До кінця місяця грудня цього року, на нашому сайті будуть опубліковані розпреділення до фундацій. Просимо спідкувати за новинами.

 

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET 
Ви тут Головна