Субота, 18 Серпень 2018

Результати від Конгрегації Східних Церков

Конгрегація в справах Східних Церков прийняла рішення про надання стипендій кандидатам, котрих Комісія подала цього року на навчання в Римі та проживання в Українській колегії св. Йосафата. Відповідні листи та запрошення уже надіслані Конгрегацією єпископам-ординаріям де необхідно їх забрати. Дуже уважно перегляньте запрошення та звірте правильність вказаної інформації. Ваше ім'я та прізвище латинкою повинне в точності відповідати написанню у закордонному паспорті. Звірте також інформацію про навчання: назву Університету, факультету, програми та роки навчання. Якщо знайдете неточність, одразу повідомте секретаріат Комісії.

Візи для виїзду на навчання можна виробити через Апостольську Нунціатуру. Наразі необхідно спільно з іншими студентами з вашої або сусідніх єпархій, зібрати пакет документів та отримати листа від вашого єпископа з проханням на ім'я Апостольського Нунція Його Високопреосвященства Архієпископа Клаудіо Ґуджеротті з проханням посприяти вам у виробленні візи.

Перед початком навчання, Конгрегація організовує для своїх стипендіатів курс італійської мови. Цьогорічний курс розпочнеться з 22 серпня. Свій переїзд необхідно планувати в такий спосіб, щоб саме 22-го числа потрапити до Італії та взяти участь в цьому курсі, який є обов'язковим для всіх. Запрошення вказують 12-те серпня як дату початку курсу, але це для того, щоб зробити візу від попередньої дати і дозволити в'їхати заздалегідь у Італію.

Документи, які необхідно подати до Нунціатури:

1. Заповнена Анкета для національної візи типу D(НЕ ШЕНГЕНСЬКОЇ) з двома підписами на 3-й та 4-й сторінках. (Можна завантажи тут)

2. Оригінал запрошення від Конгрегації Східних Церков за підписом секретаря Конгрегації та Nulla Osta Секретаріату стану

3. 2 фотокартки (3,5х4,5 см.)

4. Оригінал закордонного паспорта

     Потрібно зробити копії першої сторінки та усіх віз за останні 3 роки)

5. Копія усіх сторінок з позначками внутрішнього паспорта

6. Бронь квитка в один бік не раніше ніж 12 серпня

7. Страховий поліс терміном на один рік починаючи від 12 серпня 2016 р., термін перебування 90 днів

8. Лист до нунція від єпископа (один на групу)  з проханням посприяти про вироблення віз (українською мовою).

9. Копія диплому та лист від єпископа до консула з проханням надати візу для навчання в Італії (італійською або англійською мовами)

 

Якщо необхідна додаткова інформація, телефонуйте до о. Юрія Козловського (+38 068 541 1831) або безпосередньо до Нунціатури (+38 044 482 3557, http://www.nuntiatura.kiev.ua/)

Просимо про молитву про усіх людей доброї волі, котрі жертвують на розбудову нашої Церкви.

 

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET 
Ви тут Головна