Понеділок, 24 Вересень 2018

Рішення референтури по-відбору кандидатів на отримання стипендій 16-17

17 грудня 2015 року відбулося засідання референтури по-відбору кандидатів на отримання стипендій для осіб, котрі розпочнуть навчання з 2016-2017 навчального року. Нижче подаємо рішення референтури:

 

 

Прізвище, ім'я Єпархія
Рішення Комісії
1
Барбуляк о. Олег Стрийська
2
2
Василиця Галина Львівська
1
3
Васьків Олексій Львівська
1
4
Верстин Андрій Івано-Франківська
1
5
Винник Іван Тернопільсько-Зборівська
1
6
Витвицький Степан Івано-Франківська
Рік праці
7
Вихор Іван Сокальсько-Жовківська
1
8
Возняк Роман Сокальсько-Жовківська
1
9
Войтович Петро Самбірсько-Дрогобицька
1
10
Гадада Ростислав Сокальсько-Жовківська
Рік праці
11
Геруля Петро Стрийська
1
12
Голіней о. Петро Коломийсько-Чернівецька
1
13
Горнецький Іван Івано-Франківська
1
14
Грещак Василь (ієрм. Климентій) OSBM
1
15
Гридковець Роман Київська
1
16
Денькович Ростислав Київська
1
17
Дьяконов Сергій Львівська
1
18
Жеплінський Тарас Самбірсько-Дрогобицька
1
19
Карпенко Олег Київська
1
20
Катрич Микола Бучацька
Рік праці
21
Ковальчук Сергій Львівська
1
22
Ковчар Михайло Коломийсько-Чернівецька
Рік праці
23
Комарницький Іван Самбірсько-Дрогобицька
1
24
Кравець Михайло Івано-Франківська
1
25
Кролевський Максим Харківський екзархат
1
26
Лехович о. Богдан Самбірсько-Дрогобицька
1
27
Мандзяк Петро Львівська
1*
28
Мархевка Богдан Львівська
2
29
Мисів Юрій Самбірсько-Дрогобицька
1
30
Мудрик Микола Одеський екзархат
1
31
Муж Микола Тернопільсько-Зборівська
1
32
Мушинський Петро Тернопільсько-Зборівська
1
33
Пасічник Юрій Івано-Франківська
1
34
Патушенко Тарас Тернопільсько-Зборівська
1
35
Пецюх Марко Стрийська
1
36
Плішило Олег Львівська
1
37
Рак Василь Івано-Франківська
1
38
Ранця о. Ігор Львівська
1
39
Романишин Василь Львівська
1
40
Рудницький Степан Івано-Франківська
Рік праці
41
Рущак Олег Львівська
1
42
Семів Ярослав Сокальсько-Жовківська
1
43
Синовіцький Сергій Київська
2
44
Смірнов Ярослав Київська
1
45
Стефанишин Олександр OSBM
1
46
Стецик Руслан Самбірсько-Дрогобицька
1
47
Фігас Роман Львівська
1
48
Філіпович Любов (с. Іринея) OSBM
1
49
Хробак Андрій Львівська
1
50
Шуст Олена Львівська
1
51
Щербак Микола Львівська
1
52
Юзвяк Назар Стрийська
1
53
Юркевич Галина Самбірсько-Дрогобицька
2

 

 

1-ша категорія - першочерговість у пошуку стипендії

2-га категорія - другочерговість у пошуках стипендії

Рік праці - рекомендація звертатися до Комісії за поданням на стипендію через рік.

*- просимо зв'язатися з секретаріатом Комісії для з'ясування ситуації

 

Хочемо пригадати що згідно умов праці Комісії, кандидати, котрі отримали відмову можуть звернутися до секретаріату Комісії та забрати документи повернувши також зроблений ними внесок.

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET 
Ви тут Головна