Четвер, 21 Березень 2019

Стипендії від Конгрегації Східних Церков

Конгрегація в справах Східних Церков оголосила рішення про надання стипендій кандидатам, котрих Комісія подала цього року на навчання в Римі та проживання в Українській колегії св. Йосафата. Відповідні листи та копії запрошень уже надіслані Конгрегацією єпископам-ординаріям. Оригінали запрошень залишатимуться в Апостольській Нунціатурі в Києві, куди необхідно буде подати документи для вироблення віз.

Візи для виїзду на навчання можна виробити через Апостольську Нунціатуру. Наразі необхідно спільно з іншими студентами з вашої або сусідніх єпархій, зібрати пакет документів та отримати листа від вашого єпископа з проханням на ім'я Апостольського Нунція Його Високопреосвященства Архієпископа Томаса Едварда Ґалліксона з проханням посприяти вам у виробленні візи.

Перед початком навчання, Конгрегація організовує для своїх стипендіатів курс італійської мови. Цьогорічний курс розпочнеться з 24 серпня. Свій переїзд необхідно планувати в такий спосіб, щоб саме 24-го числа потрапити до Італії та взяти участь в цьому курсі, який є обов'язковим для всіх. Запрошення вказують 17-те серпня як дату початку курсу, але це для того, щоб зробити візу від попередньої дати і дозволити в'їхати заздалегідь.

Документи, які необхідно подати до Нунціатури:

1. Заповнена Анкета для національної візи (НЕ ШЕНГЕНСЬКОЇ) з двома підписами на 3-й та 4-й сторінках. (Можна завантажи тут)

2. 2 фотокартки (3,5х4,5 см.)

3. Оригінал закордонного паспорта
     Потрібно зробити копії першої сторінки та усіх віз за останні 3 роки)
4. Копія усіх сторінок з позначками внутрішнього паспорта
5. Бронь квитка в один бік не раніше ніж 17 серпня (бажано і не пізніше, адже візу дадуть саме від цієї дати)
6. Страховий поліс терміном на один рік починаючи від 17 серпня 2015 р., термін перебування 90 днів
7. Лист до нунція від єпископа (один на групу)  з проханням посприяти про вироблення віз (українською мовою).
8. Копія диплому та лист від єпископа до консула з проханням надати візу для навчання в Італії (італійською або англійською мовами)
 
Якщо необхідна додаткова інформація, телефонуйте до о. Юрія Козловського (+38 068 541 1831) або безпосередньо до Нунціатури (+38 044 482 3557, http://www.nuntiatura.kiev.ua/)

Просимо про молитву про усіх людей доброї волі, котрі жертвують на розбудову нашої Церкви. 

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET 
Ви тут Головна