Понеділок, 17 Грудень 2018

Анкетування докторів (кандидата наук/доктора наук)

Понад 20 років наша Церква надсилала кандидатів на навчання за кордон та розвивала навчальні заклади на Україні. В перспективі нашої тисячолітньої історії 23 роки виглядають як дуже короткий час, але за цей час, ми спромоглися виховати більше науковців та спеціалістів в теології, ніж за століття історії. Ми не завжди володіємо достатньою інформацією, щоб правильно оцінити наші здобутки та можливості.

Комісія кадрового забезпечення розпочинає збір інформації про осіб, які від нашої Церкви з часу проголошення незалежності України (від 1990 року) здобули докторські ступені з філософсько-богословських дисциплін. Ця інформація буде використана для створення кадрової бази даних спеціалістів, а також буде опублікована як "Кадровий Альманах".

Хочемо звернутися до всіх з проханням розповсюдити наступну форму серед науковців та викладачів наших структур, щоби зібрати якомога повнішу інформацію про наших докторів.

            

Завантажити анкету у форматі PDF*

* УВАГА! Для заповнення анкети необхідно використовувати програму Acrobat Reader версії не нижче 9. Найновішу вершію цієї програми можна завантажити безкоштовно за адресою http://get.adobe.com/reader/ Заповнюючи анкету, спробуйте зберегти її після заповнення декількох полів, у старшив версіях Adobe Reader, анкета не зберігається.

Подані дані будуть використані для створення бази даних осіб з науковим ступенем доктора (кандидата наук/доктора наук), які будуть виставлені в інтернет на сайті УГКЦ а також опубліковані в альманасі. Метою є оприлюднити богословський доробок наших студентів. Не всі дані будуть опубліковані, лише ті, котрі редакторська колегія вважатиме за необхідні.

Заповнену анкету збережіть та надішліть за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . До повідомлення, крім анкети додайте Вашу фотографію для публікації розміром не менше 3.5х4.5 см. (207х266 px.) та якістю не нижче 150 dpi.

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET 
Ви тут Головна